Real Roleplay
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu

3 participanți

In jos

Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu Empty Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu

Mesaj Scris de #Eddy Sam Feb 28, 2015 8:56 pm

•Continutul topicului va trebui sa respecte cu strictete modelul impus la punctul "Model de postare";
•Esti obligat sa respecti modelul impus, in caz contrar plangerea urmand a fi respinsa si vei fi sanctionat cu warn;
•Esti obligat sa pui poza [ dovada ] , F8
•Este interziz sa modifici dovezile;
•Dovezile trebuie sa fie clare;

Model Postare:

• Numele meu in joc: Federick Douglass , am dat /changename , eram inainte cu David Magruder , toti stiu asta ca eram David Magruder

• Numele celui pe care il reclami: Andy McLogan

• Motivul precizat in sanctiune: Copilul acesta este prea prost , 80% din server il uraste!

• Contestatie ( argumente ): Este prost!

• Dovezi ( screenshot-uri care sa ateste faptul ca playerul greseste ): https://i.imgur.com/uIuVT9F.png

• Martori: Jesus Luis
#Eddy
#Eddy
Tester
Tester

Nume caracter : Xavier Hernandez
Mesaje : 1
Data de inscriere : 31/12/2014

Sus In jos

Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu Empty Re: Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu

Mesaj Scris de LucaTheKillerSenpai Mier Mar 04, 2015 12:03 am

Ardeleanu uneori se comporta cu nasul pe sus , asta datorita puterii pe care o are.Dar cand am avut nevoie de ajutor , el ma ajutat.Ar trebui si el uneori sa nu mai vorbeasca sa "urat" si sa dea dovada de eleganta Smile
LucaTheKillerSenpai
LucaTheKillerSenpai

Nume caracter : -
Mesaje : 10
Data de inscriere : 02/01/2015

Sus In jos

Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu Empty Re: Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu

Mesaj Scris de Ardeleanu Mier Mar 04, 2015 5:53 pm

Andy (Eu) nu va fii sanctionat pentru ca tu ca Primar , cu toate ca esti primar nu ai voie sa ceri bunuri sau sa te avantajezi intr-un fel sau altul + Ca nu ai respectat modelul.
Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu CHh5jmS
Ardeleanu
Ardeleanu
Administrator de joc
Administrator de joc

Nume caracter : Andy_McLogan
Mesaje : 11
Data de inscriere : 05/01/2015
Varsta : 24

http://www.p-rp.tk/

Sus In jos

Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu Empty Re: Plangere Asupra Adminului #Ardeleanu

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum